Kurumsal

Pharma Median

Kurumsal

Pharma Median, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından lisanslı, bağımsız bir uluslararası ilaç toptancı ihracat şirketidir.

ANKARA merkezli olarak, yurtdışında bulunan toptancılara, uluslararası eczanelere, hastanelere, devlet sağlık kuruluşlarına, özel kuruluşlara kapsamlı ilaç ve tıbbi malzeme tedariği sağlamaktayız.

Pharma Median

3000’den Fazla Reçeteli İlaç İhracatı

Yerel pazardaki ürün arzımızın yanı sıra Kuzey Amerika, Avrupa, Uzak Doğu, Orta Doğu, Asya ve Afrika başta olmak üzere birçok bölgede 20’den fazla ülkede yer alan müşterilerimize ilaç ihracatı yaparak en iyi ve en hızlı hizmeti veriyoruz. 3000’in üzerinde farklı ilacın yer aldığı geniş ürün yelpazemiz içerisinde yer alan;

Plazma ilaçları,

Parenteral kardiyovasküler ilaçlar

Yetim ilaçlar

Diyabetik ilaçlar,

Oftalmoloji ilaçları,

Onkoloji ilaçlar,

Aşılar,

Diyet ürünleri,

OTC ürünleri

Tıbbi cihazlar,

Teşhis cihaz ve ürünleri 

gibi birçok ürün türünü ihraç ederek tüm dünyaya hizmet veriyoruz.

Yüksek kaliteli ve tamamen güvenilir olan orijinal ürünlerimizi, kalitelerine oranla oldukça rekabetçi fiyatlar ile piyasaya sürüyoruz.

Pharma Median olarak önceliğimiz ilaç tedariğinden, son kullanıcıya ulaşana kadar güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktır. Yaptığımız işin doğrudan insan sağlığı ile ilgili olduğunun farkındayız, bunun verdiği sorumluluk ve bilinç ile güçlü tedarik ağımız, lojistik hizmetlerimiz, depolama alanlarımızla müşterilerimize güvenle hizmet vermekteyiz.

Uluslararası alanda hizmet vermekte olan depomuz, tecrübeli ihracat ekibi ve operasyon kadrosu ile müşteri portfoyünü günden güne arttırmaktadır. Amacımız; artan müşteri portfoyümüzün yanı sıra müşteri memnuniyetini her zaman önde tutmaktır. Çalışmakta olduğumuz ortaklarımıza her daim şeffaf ve güvenilir bir ticari politika sunmaktayız.

Pharma Median

Vizyonumuz

Pharma Median olarak insan sağlığını korumayı temel alan yaklaşımla tüm dünyaya ilaçları dağıtabilmek ve hedeflenen alanlarda global lider olarak varlığımızı sürdürmeyi hedeflemekteyiz.

Pharma Median

Misyonumuz

Pharma median olarak, pazar ihtiyaçlarını karşılamak ve yaşam kalitesini yükseltmek için, yüksek kalitede ve ileri teknoloji gerektiren ilaçları ve tıbbi ürünleri dünyanın her yerine ulaştırmak ve önemli sağlık sorunlarının acil tedavilerinde hayati önem taşıyan ilaçları tespit ederek, satış hacmine bakmaksızın dünya tıbbının hizmetine sunmaktır.